Walk with Map My Walk

Android için Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 3.6.1
  • Dil TR / EN
  • Firma MapMyFitness, Inc.
Walk with Map My Walk; Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde yürüyüş, koşu ve egzersizleriniz sırasında yaktığınız kalori miktarını ölçmenize olanak sağlayan oldukça faydalı bir kalori sayacı uygulamasıdır.

Walk with Map My Walk; Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde yürüyüş, koşu ve egzersizleriniz sırasında yaktığınız kalori miktarını ölçmenize olanak sağlayan oldukça faydalı bir kalori sayacı uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak spor severlere sunulan uygulamayı Android cihazlarınıza yükleyerek sizde MapMyWalk topluluğuna katılabilir, egzersizlerinizi kayıt ederek yaktığınız kalori miktarını ölçebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde kayıtlı halde bulunan 600'den fazla egzersiz türünden dilediğinizi seçerek egzersizlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Android cihazlarınızda mevcut bulunan sağlık ve egzersiz uygulamalarınız ile Walk with Map My Walk uygulamasını senkronize ederek kullanabilirsiniz. Reklamsız bir spor deneyimi yaşamak için premium üyeliğe geçebilir,  kalp hızı analizi, kişisel eğitim planları, sesli koçluk gibi özelliklere erişebilirsiniz.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Walk with Map My Walk indir
DİĞER SÜRÜMLER